Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - cukierkowo i stalowo - tym razem bez szaleństw ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-08, 20:20   #26
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: cukierkowo i stalowo - tym razem bez szaleństw ;)

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Super wydłużającego obecnie na stanie chyba nie mam, muszę przejrzeć zasoby Ostatnio właśnie dlatego, ze miałam rzęsy długie, dosyć cienkie i balde przerzuciłam się na tusze pogrubiające, ale chyba muszę wrócić do wydłużających jednak, ehh... Miałam ich sporo, ale moze mozesz jakis polecić? Ten tusz fioletowy Ori jest wydłużający, ale ja mam kolor fioletowy, który na rzęsach wygląda jak przyblakła czerń, no i tu pomalowałam nim rzęsy tylko raz A VC na poczatku był super, a ostatnio coś się skiepścił i przestał wydłużać, za to zaczął sklejać Jeszcze troche go pomęczę, zobaczymy co z tego wyjdzie
ja bardzo sobie chwalę 2000 calorie curved brush i maybelline volum express curved brush, super wydłużają. Moja mama ma bardzo krótkie rzęsy, używa tuszu loreala tego z bazą i kurcze rzęsy ma po nim nieziemsko długie tylko, że ten tusz wymaga poświęcenia więcej niż 1 minuty na pomalowanie rzęs
wiem tez, że lancome hypnose czy jakoś ta jest świetny, wydłuża i pogrubia - tylko, że drogi
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując