Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-16, 10:55   #311
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Elfie, ja pedzlem nie kusze, ty jestes najwieksza kusicielka tego watku . a co do opinii na jego temat - moja paczka zaginela gdzies na froncie i klika dni temu zostala wyslana raz jeszcze (pewnie dojdzie za ruski rok).

vide meow, to wyczytalam, ze zawieraja zwiazki boronu + duza ilosc tlenkow cynku, ktore moga dosc mocno zapychac (wiele osob sie na to skarzylo).

jeszcze maly OT do ciebie Elfie, widzialam w twoich zbiorach kosmetycznych shimmer strips z physicians formula (odcien bodajze vegas). jak one u ciebie sie sprawuja? czy nadaja sie jako cienie do oczu (s amocno napigmentowane i blyszczace)? chce na ebayu zamowic kilka zestawow cieni PF (shimmer strips riviera, mineral quad earth i baked collection sands) i bylabym wdzieczna za twoja opinie

sunapee ma racje, zbyt jasny odcien podkladu = tynk. ja na EDM nie narzekam - tak jak agabil mocno sie kwasze migdalkiem, ale u mnie nie widac podkreslonych suchych skorek albo maski (no chyba, ze za duzo naloze, ale efekt i tak jest bardziej naturalny niz w przypadku podkladow w plynie; tak dobrze poza mmineralami wyglada moja skora jednynie po nalozeniu kompaktu DP chanel)
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora