Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-17, 21:35   #327
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez kociolek Pokaż wiadomość
Hanneke, sprawdzilam i rzeczywiscie boron tyczy sie podkladu flawless. niemniej jednak, niektore skladniki sa bardziej lub mniej szkodliwe i np. komedogenne (mnie dla przykladu zapycha dwutlenek tytanu uzytu jako jeden z glownych skladnikow w kosmetyku) i mysle, ze potencjalnych wrazliwcow lepiej ostrzec przed efektami, o ktorych pisaly juz inne uyztkowniczki podkladow

efelka, boron i bismuth to jak wyczytalam nie sa dobre dodatki do mineralow - szczegolnie ten drugi moze prowadzic do alergii skornej

CzarnyElfie, dzieki za pocieszenie. na cale szczescie firma w przypadku zagubionych paczek wysla mineralki ponownie, no i oczywisicie podwojny za opis shimmer strips - juz kliknelam 3 rodzaje cieni PF, lacznie z ta paletka
Ojjj a ja chcialam zamawiac wlasnie Flawless-teraz to sie bede zastanawiac....bo mam b wrazliwa skore...
Wiem ze bismuth mnie podraznia..

Mysle ze bedziesz zadowolona z PF

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Kociolku, oczywiście Nawet mnie zainspirowałaś to mądrzenia się Po prostu chciałam wyjaśnić, bo Pampered Puss Meow to mój ukochany podkład i nie dam go oczerniać

Dziewczyny a co z produktami mineralnymi do ust, np. na stronie EDM są błyszczyki, używała któraś z Was, słyszała coś na ich temat??
Bo przyznam że mnie kuszą
Nie probowalam blyszczykow(jakos mnie nie kusza)no ale moze ktos probowal i sie wypowie?
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora