Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-28, 11:09   #3877
madzienka79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 229
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część III

Cytat:
Napisane przez Apsik Pokaż wiadomość
Mam tak samo, włosy już za ramiona ale u mnie to wygląda jak długość przejściowa. Muszą być dłuższe, żeby kwalifikowały się do kategorii "długie", w sensie, żebym ja wyglądała tak, jak się w długich wygląda.

madzienka79 Wiem to wszystko, po prostu muszę usystematyzować swoją pielęgnację, chyba.. zaczynam przeginac a co za dużo to wiadomo. Po dawce tych wszystkich wiadomości po prostu zachłysnęłam się tym, że mogę zmienić swoją pielęgnację na dużą korzyść a do tego większość tych wychwalanych specyfików mam w pobliskim sklepie, czyli pod ręką. Oszalałam, przyznaję. Pora się opanować i wszystkiego używać z umiarem.
Powiem ci, ze ja nie uzywam wielu specyfikow naraz a wlosy urosly mi w przeciagu miesiaca 4cm (normalnie rosna 1-1.5cm na miesiac) bez uzywania drogich srodkow, stosowalam jedynie Waxa, olej czosnkowy i w polowie kuracji wprowadzilam Vatike odstawiajac olej i wlosy ruszyly z kopyta. W ciagu trzech dni uroslo mi 5mm pisalam juz o tym, to bylo zaraz po tygodniu od momentu uzycia Vatiki. Gdyby niektorym dziewczynom chcialo sie czytac dokladniej posty to nie byloby pozniej poraz setny pytan czy aby ta Vatika przyspiesza porost czy aby tylko wlosy odrastaja. To o czym napisalam powyzej to jest moj program przyspieszajacy porost wlosow, robie sobie oczywiscie przerwe i wprowadzam wtedy rozne mieszanki , ktore maja za zadanie sprawic to samo.
madzienka79 jest offline Zgłoś do moderatora