Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Opalona skóra
Wątek: Opalona skóra
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-19, 11:44   #9
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Opalona skóra

Eris wysusza, powiedziałabym, "w normie" , tzn. da się to przesuszenie zwalczyć balsamem nawilżającym. Chyba wszystkie samoopalacze trochę wysuszają, to chyba jest skutek DHA, o ile dobrze pamiętam z artykułów Basi na temat samoopalaczy. Natomiast nie wiem, co takiego jest w Holiday Skin, że po prostu zmasakrowało mi skórę - to nie jest samoopalacz, tylko balsam brązujący, efekt jest delikatny i bardzo małe prawdopodobieństwo zrobienia sobie smug Skóra po nim wyglądała ładnie przez tydzień-dwa, a potem ZLAZŁA , fuj. To oczywiscie nie znaczy, że każdy na niego zareaguje tak samo.
Tej wiosny mam zamiar wypróbować Karmel brązujący Daxa, widziałam sporo pozytywnych ocen (choć nie wiem jak na KWC, zaraz zajrzę )
Aha, i jeszcze mi się przypomniał Erisa balsam ujęrdniająco-brązujący, taki w białej tubie. Daje rewelacyjny efekt, tj. bardzo ładny kolor bez śladu "zażółcenia", ale nie mogłam ścierpieć zapachu , to nawet nie chodziło o DHA, tylko ogólnie jakiś smrodliwy był. Gdyby nie ten zapach to byłby po prostu the best.
Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując