Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szukam podkładu, który nie wysusza skóry i jednocześnie matuje
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-03-19, 11:18   #5
Blondzia
Raczkowanie
 
Avatar Blondzia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 166
Re: Doradźcie Kochane Dziewczynki!!!

Trzeba spróbować, dzięki za rady Madie A wiec ja najpierw myję twarz żelem Neutrogena Deep Clean (bardzo go chwalę ostatnio) oraz kremu Soraya Kojąco-Nawilżającego. Nie mogę stosować toników, nie wiem dlaczego, podrażniają moją skórę i robią mi sie po nich wypryski ( a próbowałam kilku z niższych i wyższych półek). Jeśli gdzieś się wybieram lub jeśli jest zimno (zaraz się czerwienię)to nakładam na twarz lekki fluid Privi, ale skóra juz sie do niego przyzwyczaiła niestety Jeśli jakaś niespodzianka zagości na mojej twarzy, traktuję ją korektorem Maybelline EverFresh. Potem troszkę sypkiego pudru Vipery i wsio Nooo, na specjalne okazje akcentuję policzki. Co do dodatkowej pielęgnacji, raz w tygodniu nakładam na twarz maseczkę Avon z Błotkiem z Morza Martwego( fajniusi , albo Oriflame'a z glinki zielonej. Ahaaa, jeszcze nie ruszam sięz domciu bez pomalowanych rzęs, mam na tym punkcie fioła A Ty, Madie, jak pielęgnujesz swoją buźkę? Ja także przesyłam buziaczki i pozdrawiam
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje"

Coco Chanel
Blondzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując