Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jesienne Mamy 2007 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-08, 13:54   #3562
aneta80s
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Hajnowka/Warszawa
Wiadomości: 779
GG do aneta80s
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Jestem na chwilke
Obejrzalam zdjecia i mimo, ze nie jestem w stanie wszystkich skomentowac to
Pysiu, Kubus jest przeslodki, mam nadzieje, ze niedlugo znowu go zobaczymy
Myshia, Twoi panowie sa bardzo przystojni. Najbardziej podoba mi sie ten najmniejszy
Bianka fajne fotki, sliczna dziewczynka.
Demoniku, Twoje zdjecia jakos mi szczegolnie zapadaja w pamiec. Uwazam, ze swietnie wygladasz, na zdjeciach sprawiasz wrazenie cieplej osoby (i wiem ze taka jestes bo juz Cie troszeczke znam ) a swoja figura nie powinnas sie mocno martwic bo na spotkaniu jak bylas to wygladalas naprawde bardzo ladnie. Przyznam sie ze dokladnie to sobie pomyslalam jak Cie zobaczylam i zastanawialam sie jak ja wygladalabym w takim wdzianku. Chociaz z drugiej strony to Cie rozumiem bo ja tez doluje sie jak widze jakies laski i jak sie do nich porownam to zalamka. TZ tez mi tlumaczy na rozne sposoby, ze nie powinnam tak robic ale ja juz tak mam, i tu nawet nie chodzi o figure tylko ogolnie. A jak pomysle jeszcze o tym, ze jego byle to takie paznokietki same (Pysiu w sensie, ze w lustrze siedza tylko i do niczego rece im sie nie kleja-takie sprostowanie bo wiem ze paznokcie to Twoja dzialka ) to juz w zupelne zwatpienie popadam bo sie zastanawiam dlaczego wybral mnie skoro w tak innych ode mnie gustowal.
Nie wiem jak to jest ze niektore dziewczyny byle co wloza i wygladaja bardzo kobieco, i wcale nie musza byc szczuple a inne musza kombinowac a i tak efektu nie ma.
No i sie nakrecilam...
uciekam
aneta80s jest offline Zgłoś do moderatora