Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Buff'd
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-02, 18:15   #512
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
cathy - przepiękny makijaż oka, niby mam takie kolory cieni i kolor oczu też się zgadza w miarę, ale efekt hmmm nieporównywalny (mnie chyba nigdy tak nie wyjdzie )
Mam pytanie do Ciebie i do innych użytkowniczek krzemionki - czy ona dobrze utrzymuje mat, zależy mi szczególnie na porównaniu do skrobi kukurydzianej, dryflo albo Hauschki?
Mnie dobrze służy skrobia kukurydziana /obecnie w postaci Finishing Dust EDM/ (cera mieszana, 30+) i zastanawiam się czy napalać się na tę krzemionkę czy nie?
Nie wiem dokładnie o jaką Hauschkę pytasz. Ja miałam tą biała do ciała, którą wiele dziewczyn używa na buzię. Matowała bardzo dobrze, ale mnie wysuszyła z czasem. Porównując do niej krzemionkę, matuje ona lepiej niż Hauschka, jest drobniej zmielona, w ogóle jej nie czuć na twarzy (porównując Hauschkę było czuć mimo, że też pięknie wtapiała się w skórę) no i mimo świetnego matowieni krzemionka mnie nie wysuszyła, a używam jej już około miesiąc prawie codziennie. Hauschka wysuszyła mnie po paru tygodniach i to w dodatku w lecie, kiedy moja skóra bardziej ma problemy ze świeceniem niż z wysuszeniem.

frenko ja nie podważam istnienia krzemicy płuc, tylko ryzyko zachorowania od malowania się krzemionką.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-02 o 18:17 Powód: dopisek
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując