Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Buff'd
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-05, 15:10   #540
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Moim zdaniem te pigmenty nawet nie powinny stawać do porównania z NYX-owymi sypańcami, bo to zupełnie inna bajka.. Nie wiem, jak z trwałością, bo na oku jeszcze nie próbowałam, aczkolwiek dużo do myślania dało mi już to, że jak zrobiłam swatche na ręku i lekko zdmuchnęłam pyłek, to reka była prawie czysta.. Nie wróży to zbyt dobrze tym pigmentom, ale oczywiście jest to opinia na szybko, bo test na oku będzie dopiero jutro (akurat mam dzień, kiedy jak nie pojawię się w pracy, to nikt specjalnie rozpaczał nie będzie )

co do intensywności- tu również NYX wygrywa... te pigmenty nie kryją zbyt dobrze. Myślę, że mozna nimi uzyskać na sucho efekt jedynie delikatnej poświaty, a na pewno nie tafli żywego koloru...

EDIT:
nałożyłam je na mokro- efekt zdecydowanie lepszy, ale w sumie na mokro większość cieni wygląda w porządku, więc to mnie średnio satysfakcjonuje. Do tego nigdy nie udało mi się tak łatwo zetrzeć cienia nałożonego na mokro- wystarczyło, ze dotknęłam palcem, a cały cień został na nim
w załączniku pigmenty na mokro z lampą
WOW, jakie piekne kolory na mokro.. mnie sie nie udaje uzyskac takich kolorow, moze dlatego ze zaluje wiecej cienia uzyc bo wydaje mi sie ze sie zrobi taka papka na oku

Ps. zastosowalam baze Lumene, kolezanka wczoraj wieczorkiem przyniosla i rano nalozylam i na to cienie buff'd aplikatorem bo pedzlem jak nakladalam to cienie wychodzily jasniutkie..

no i kolor taki jak bez bazy a i wytrzymalnosc u mnie na powiece.. ZADNA! Po 4 godzinach zwalkowalo sie i wyparowalo.

Sprasowalabym cienie bo mam akurat micela ziaji i gliceryne.. ale nie mam foremek, no chyab ze wydlubie stare cienie RR
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując