Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zarabiam i nie mam kiedy wydawać bo pracuje całe dnie..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-02, 23:34   #19
Neonka_
Raczkowanie
 
Avatar Neonka_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 326
Dot.: Zarabiam i nie mam kiedy wydawać bo pracuje całe dnie..

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
U mnie zakupy ciuchowo-przemysłowe online trwają dłużej niż te tradycyjne, tyle tego jest do przejrzenia, że człowiek mając już wcześniej upatrzoną rzecz zaczyna się wahać i sprawdzać kolejne opcje A to trwa i trwa
Ale to może tylko ja tak mało zdecydowana jestem.

Autorko, odkładaj kasę na momenty gdy będziesz mniej obłożona robotą i wtedy poszalejesz Albo oszczędzaj na czarną godzinę i problem z głowy.
Mam to samo. Przeglądam coraz to nowsze rzeczy az w końcu dochodzę do wniosku ze nic nie kupuje bo nie mogę się zdecydować

Co do problemu autorki, sama zmagam się z podobnym. Mieszkam na zadupiu, gdzie nawet stacje benzynowa zamykają o 22, a ja sama pracuje do 22. Przed praca nie ma czasu bo śniadanie, obiad ugotować coś ogarnąć i do pracy. A jak już mam wolne to trzeba posprzątać, zrobić pranie czy zakupy na cały tydzien iii nie mam nawet sił gdziekolwiek ruszać się
Zostaje kiszenie pieniędzy albo zakupy online, których za bardzo nie lubię ale przynajmniej mogę je zrobić nawet na przerwie w pracy. Ciuchów nie kupuje online bo jestem trochę niewymiarowa, po prostu raz na jakieś dwa miesiące jeżdżę do dużego centrum handlowego po potrzebne mu rzeczy. Z jednej strony jest to dobre bo mam wtedy jakaś listę i nie kupuje pod wpływem impulsu
Neonka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując