Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-29, 09:11   #744
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Dziewczyny do peelingu kawitacyjnego wykorzystuje się fale ultradźwiękową ale tą samą falę można użyć do wtłoczenia ampułki w głąb skóry i wtedy nazywa się to sonoforezą. Jestem kosmetyczką ale skończyłam też fizjoterapię.
Gryzeldaa jeśli twój główny problem to zaskórniki to radzę oczyszczanie manualne, albo połączone z kawitacyjnym. Co do kwasu to migdałowego najlepiej się sprawdza przy cerze przesuszonej i zniszczonej nadmiernym opalaniem (można go stosować cały rok). Kwas glikolowy przeważnie n zmarszczki. Ale ogólnie działanie kwasów powoduje między innymi zmniejszenie wydzielania się łoju w skórze.

O peelingu kawitacyjnym pisałam parę stron wcześniej bardzo wyczerpująco
allesi co do zaskórników na nosie to oczywiście że pozbędziesz się ich w trakcie 2-3 wizycie, ale nie zapominajmy że twarz się znów z czasem zanieczyści, najprawdopodobniej będzie ich tylko mniej.
Co do "dziurek" po oczyszczaniu to po masce ściągającej pory powinny się pozamykać, chodź zdarzyło mi się w jednym przypadku ( u mojego faceta) że jeden por ma wciąż otwarty- ale widocznie to taki urok hihi
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130

Edytowane przez Lowczyni
Czas edycji: 2009-12-29 o 09:12
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując