Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaz Dody=)
Wątek: makijaz Dody=)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-28, 17:49   #17
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: makijaz Dody=)

Cytat:
Napisane przez LemonCendy
nie sądze żebyś nie miała części ruchamej przecież na tym zdjęciu widać DOKŁADNIE! że patrzysz w górę ponadto masz duże niebieskie oczka i napewno super da się je umalować... makijaż dody jest BANALNIE prosty i widać że nie jest zbyt wymyślny... dziewczyna nie napracowała się nad nim ponadto maluje się od dłuższego czasu tak samo... i w gruncie rzeczy już mi sie opatrzył... makijaż dody jest tak banalny jak zrobienie frytek :czarodzie błyszczą

cy perłowy cień pod łuk brwiowy ponadto na części ruchomej (tylko do połowy od kącika zewnętrznego) i na zgięciu ciemny grafit, brąz, czarny bądź miedziano złoty zależy jaki jej się chce... czarna kreska i mocno wytuszowane rzęsy róż i błyszczyk w kolorze jasnej wiśenki... i to cała doda.... makijaż ten sam tylko zmienia kolory.... i głupotą było powiedzenie że nie masz części ruchomej!

pozdrawiam
Rzęsy ma sztuczne [widziałam kiedyś w tv, jak ją przed jakimś programem malowano]
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując