Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MÓJ ŚWIAT w obiektywie :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-04, 12:06   #282
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: MÓJ ŚWIAT w obiektywie :)

babelot nigdzie nie pisałam, że jestem mistrzem, więc nie wiem skąd ta złośliwość i ironia. Nigdy nie twierdziłam, że moje zdjęcia są świetne, ba! nawet dobre To zwykłe przeciętniaki wśród wielu innych, ale są MOJE. Jestem zwykłym amatorem ze zwykłą lustrzanką, robię zdjęcia do szyflady bo takie opinie jak Twoja nie motywują - dołują - brak tu konstruktywnej krytyki z wyszczególnieniem błędów, a da się zauważyć żłośliwość i jad, dlatego nie zamierzam się do tego odnosić. Robię zdjęcia dla siebie, nie dla innych. A w wątku już sto lat nic nie dodawałam i nie mam zamiaru.
Mimo wszystko, babelot, dooomiss - dziękuję za opinie. Szkoda tylko, że nic one wartościowego nie zawierają, ani dla mnie, ani dla potomnych...
Widać, już nawet na Fotograficznym powariowali niektórzy i szczerej opinii nie mogę wyrazić w czyimś wątku, bo jest źle odbierana i później borykam się z takimi bezsensownymi docinkami...a więc i stąd się wynoszę...
Bo chwalić wszystko i nie zauważać błędów to każdy potrafi. Przykre.
Pozdrawiam.
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując