Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki zwlaczające trądzik
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-03, 17:20   #4
fistaszkowa
Raczkowanie
 
Avatar fistaszkowa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 266
Dot.: pomocy!!! :(

kasiulko ja bym ci poleciła dermatologa ii.. piszesz ze używałas tylu kosmetyków ale ile używałas kazdego z nich? czy przypadkiem po tygodniu czy dwóch gdy nie widziałas rezultatów rzucałas je w kąt? wiekszosc kosmetyków potzrebuje czasu ...miesiac, dwa a nawet trzy zeby unormować stan skóry wiem to po sobie, niedawno wysypało mnie jak jeszcze nigdy i zrozpaczona używałam płno kosmetyków na raz-cały czas miałam cos na gebie i nic nie pomagało a po jakis 2 tygodniach kiedy juz straciłam nadzieje ze mi to zejdzie używałam tylko acne-derm i bambino i powoli sie regulowało, co prawda bardzo powoli i miało to wpływ na to ze mam kłopoty z organizmem i hormonami ale fakt jest taki ze uzywanie kilku na raz, lub czeste zmienianie takich specyfików najczesciej powoduje wysuszenie cery i pogorszenie daj jej odpoczac , najlepiej jesli zrezygnowałabys z fluidu ale powiem ci ze ja uzywam juz sporo i nie mogłabym zrezygnować przynajmniej narazie, ale kiedyś może...uzywałam własnie przed wysypem Dermacolu ale tylko jako korektora na cienie i blizny , jednak gdy juz mnie tak wypryszczyło zrezygnowałam z tego(może to on był powodem wysypu? jeszcze tego nie wiem..) jest bardzo ciezki i jako podkład ci go nie polecam .. ja używałm Eris City matt i jest ok nie wyrzucaj pieniedzy w drogie, ciezkie maxymalnie kryjace fluidy bo skór musi oddychac po 1. dlatego ze jest wiosna , ciepło,słonce swieci a skóra sie poci po2. dlatego ze cera tradzikowa potrzebuje wiekszej niz inne cery swiezego powietrza .. polecam ci Iwostin purritin krem na noc i żel (chociaz pisałas ze używałas, ale moze za krótko? ja uzywam juz z miesiac i kolorek cery sie poprawił ), pozatym na grudki i zaskórniki-brevoxyl jest ok i benzacne który posiada identyczny składnik -nadtlenek benzoilu lecz w innych proporcjach .. świetnie jest mydło siarkowe (ale uważaj-wysusza!),zainwestuj w jakiś krem nawilżający i dobry filtr zeby opórcz krostek które na pewno niedługo ci przejdą, nie pozostały ci po nich blizny (które leczy sie potem acne-dermem -tak dla informacji, jesli juz masz takie...), mozna tez sporzadzic taki tonik pichtowy (recepta na forum) i maseczke aspirynową (to samo ) , dobra jes też zielona gliznka (do kupienia w aptekach za ok. 5 zł i maseczka z drodży i mleka moze powinnac pomyslec o kremach z kwasami? poczytaj na forum jest tego pełno!a przede wszystkim-nie wyciskaj! i nawilżaj ! i wychodz na polko i zaobserwuj może jakies kremy /obecny fluid\słodycze lub inne prodykty powodują wysypy pryszczy ? i na to tzreba czasu..zbliza sie wiosna wiec jedz owocki i korzystaj z ciełego powietrza i nie martw sie ! mało kto ma cere bez zarzutu ważne zeby cieszyc sie z życia pomimo tego pozdrawiam słonecznie
fistaszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując