Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - sanatorium w Dąbkach-ktoś był?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-10, 20:38   #240
MAMA SZYMONA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Cytat:
Napisane przez mamajulki2004 Pokaż wiadomość
witam.teoretycznie Wszystko Jest : Pralka Z Suszarką I Proszkiem - 7 Zł (moje Dziecko Bylo Uczulone Na Ten Proszek), Zelazko, Odkurzacz I Czajnik Na Korytarzu. Z Czajnikami Zawsze Był Problem Bo Mamy Zabieraly Do Pokoi I Trzeba Było Ganiac I Szukac Po Osrodku. Od Najblizszego Turnusu Dyrekcja Obiecala Wstawic Czajniki Do Pokoi. Dla Mnie Problemem Byly Naczynia - Ze Stolowki Nie Mozna Pozyczyc Nic (zadnego Talerza, Czy Widelca) A W Pokoju Jest Tylko Szklanka Z Lyzeczka. Radzilabym Tez Sie Zaopatrzyc W Jakies Leki Ktore Twoje Dziecko Zwykle Przyjmuje - Opieka Lekarska Na Bardzo Niziutkim Poziomie (natomiast Baza Zabiegowa I Panie Od Zabiegów - Rewelacja) Moje Dziecko W Trakcie Pobytu - Tak Jak 90 % Dzieci Bylo Chore -i .......ani Razu Nie Bylo Zbadane Przez Pediatre, Alergologa Czy Pulmonologa - Tylko Przez Specjaliste Chorob Zakaznych W Wieku Mocno Emerytalnym - Sorki Ale Nie Mialam Zaufania (jak Sie Pozniej Okazalo - Słusznie)
I Najwiekszym Minusem Jest Przemieszanie Dzieci Chorych Zezdrowymi - Na Stolowce, W Bazach Zabiegowych Itp. Nie Ma Mozliwosci Odizolowania Chorego Dziecka Choc Na Tyle Zeby Moglo Jesc Np Posilki W Pokoju. Moja Coreczka Miala 40 St Goraczki I Jak Zadzwonilam Na Recepcje Z Pytaniem Czy Jest Mozliwosc Dostarczenia Sniadania Do Pokoju To Uslyszalam Ze To Moj Problem Jak To Sobie Zorganizuje Ale Generalnie Nie Ma Takiej Opcji ----- No I Musialam Z Rozpalonym Dzieckiem Na Reku Gnac Na Stolowke...

Specjalnie Wypisalam Minusy Zeby Was Przygotowac Na Pewne Rzeczy.
Oczywiscie Musze Tez Napisac Ze Osrodek Przepiekny, Jedzonko Dobre , Obsługa (za Wyjatkiem Pan Z Recepcji) Rewelacyjnie Mila, Rewelacyne Polozenie Osrodka, Przemila Obsluga W Kawiarnii, Pan Rysio - Kaowiec - Tez Rewelacja, Zabiegi Kapitalne - Sama Z Nich Przy Okazji Korzystalam
I Caly Wyjazd Poza Jakimis Niedociagnieciami Uwazam Za Baaaaaaaaaardzo Udany ))
Jedyny Minus To Kwota Jaka Zostawilam W Dąbkach Hihihihihihi :/

Jedzcie I Bawcie Sie Dobrze


Witam Serdecznie,
Jadę 20 Czerwca Do Argentytu I Mam Kilka Pytań.mam Nadzieję że Możesz Mi Na Nie Odpowiedzieć?!
Czy W Pokojach Są Ręczniki?
Czy Jest Jakaś Suszarka Pokojowa?
W Jaki Sposób Można Zarezerwować Pokój?-ilekroć Dzwonię To Słyszę że To Niemożliwe.
Zabiegi Dla Mamy Są Płatne?
Z Góry Wielkie Dzięki Za Odpowiedzi.
Pozdrawiam.
MAMA SZYMONA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując