Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wosk pytanie?
Wątek: wosk pytanie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-05-07, 10:09   #7
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: wosk pytanie?

Kreciolku z tego co wiem to w przypadku jasnego owlosienia laser nie jest zbyt skuteczny. Podczas fotoepilacji energia lasera działa bezpośrednio na barwnik włosa melaninę, która ma zdolność absorbcji energi lasera. W mieszku włosowym dochodzi do reakcji termicznej, a co za tym idzie do jego trwałego zniszczenia. Proces ten tłumaczy dlaczego epilacja laserowa jest nieskuteczna w przypadku bardzo jasnych i rudych włosów, które zawierają znacznie mniejszą ilość barwnika.
Choc podobno pojawily sie tez na rynku kosmetycznym i takie do jasnego owlosiena. Wiec lepiej sie upewnij czy nie wydasz na marne pieniazkow.

Natomiast jesli chodzi o dlugosc wloskow to i tak te zabieg trzeba powtorzyc kilka razy, zeby pozbyc sie calego owlosienia. wiec sie nie martw, jezeli teraz czesc jest bardzo krotka albo ich nie widac. Do nastepnego razu na pewno podrosna [img]icons/icon12.gif[/img]

Pozdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując