Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-23, 13:55   #22
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki

Rozwielitka daj znac jak sie spisuje puder natural Reflection, ciekawi mnie to cos

Ja sie przyznam, ze na okres zimowy odstawilam filtry calkowicie Zima u nas taka, ze ciemno jak w grobie, slonecznych dni przez ostatnich kilka miesiecy naliczylam chyba ze trzy, wiec dalam sobie siana. Ja wiem, ze promieniowanie nawet przez sniegowe chmury przebrnie, odbije sie od asfaltu i mnie w nos dziabnie ale ortodoksja mnie jednak opuscila w tym temacie.
Mineraly z filtrem wyprobowalam raz (LRF Lait), wszystko ladnie wygladalo (filtr sie na mnie dobrze wchlania) i mineraly wygladaly OK, zadnego ciasta ale zrobilam sie rozowa straszliwie, niby nic mnie nie pieklo, nie szczypalo ale twarz mialam wrecz purpurowa, filtr z EDM w jakas dziwna interakcje wszedl i zrobilo sie kuku. Mialam potem sprobowac z innym filtrem ale jakos nie bylo okazji. Ogolnie jestem jednak przeciwnikiem miesznaia filtrow i podkladu i juz ze zgroza mysle o nadejsciu wiosny i lata. Bede musiala porzucic mineraly na rzecz filtra i hauszki Nie chodzi nawet o to, ze mineraly moga zle wygladac na filtrze ale o sam fakt nakladania makijazu na filtry, mimo odejscia od ortodoksji, cos tam we mnie zostalo i jak juz sie filtruje, to z zachowaniem wszelkich regul

Aha, Nanomi dzieki za watek, bede was tu zadreczac dygresjami
Opisy z testow cieni wkrotce na watku EDM.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-01-23 o 13:59
vril jest offline Zgłoś do moderatora