Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze Prostownice PART II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-30, 16:53   #4526
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez morfea Pokaż wiadomość
Ale się tu robi zamieszanie... Nie ma sensu wypisywać w kółko, którą polecamy - bo już polecałyśmy, zresztą to tylko subiektywna opinia, i jakieś zdanie można wyrobić dopiero po przeczytaniu paru opinii, rozważenia wad i zalet. Do tego dostępne są zasoby KWC. Bardziej pomocne będą doświadczenia z danymi markami prostownic, jakieś nowości itp. jeśli jakieś pytania to o konkrety Taki mój apel
podpsiuje sie pod twoim postem

Cytat:
mam już na oku fajną prostownicę poczytałam w wątku i właśnie już jestem prawie zdecydowana na tą GA MA z turmalinami.. mam pytanko czy ktoras z Was moza ma taka? jak się sprawuje? http://allegro.pl/item367680641_pros..._ion _gama.html
będzie ok

Cytat:
Ja też mam Holden, za 50 zł i nie powiem, przy krótkich włosach i dobrym kosmetyku do prostowania włosy wyglądały śliczne, ale teraz kiedy mam dluzsze włosy, niestety efekt jest mizerny. Z tanszych prostownic polecam Wahl Cutek. W salonie fryzjerskim do ktorego chodze uzywają od dawna tych prostownic, do tego zawsze dwufazowy spray Welli i lakier L'oreala i efekt jest piekny i trwały
i widzisz tu jest problem, niekótre wizażanki wchodzą i polecaja prostownice którą akurat mają, bo nie miały stycznosci z innymi, holden to dno, whal cutek tez nie jest polecana, z tanszych jednynie remington
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora