Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmiany w składach Avenek na sezon 2007 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-25, 09:04   #10
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Zmany w składach Avenek na sezon 2007 :)

Zdaje relacje po przetestowaniu nowej emulsji :
tak jak pisala Contax duuuzo lepiej i szybciej sie wchlania i nie swieci sie (o dziwo wchlonela sie u mnie prawie do matu) . Nie klei sie tak , jak stara wersja, nie maze sie, nie zostaly mi takie biale smugi na brwiach, co mnie doprowadzalo do szewskiej pasji w starej wersji, prawie wogole nie pobiela. Tak jak w starej skora jest ladnie nawilzona i miekka. Makijaz ladnie sie trzyma, a przypudrowana jedwabnikiem Hauschki dluzej trzymala mat, niz stara.
Ogolnie po kilka uzyciach jestem zachwycona I wedlug mnie ta zmiana wyszla emulsji na dobre, ba nawet na bardzo dobre. Chyba porzuce chec zmiany na LRP i zostane przy avenkach, bo to co mnie wkurzalo w starej wersji emulsji, tutaj zlikwidowano.

Mam tylko jedno pytanie do uzytkowniczek sprayu: jak wypada stary spray w porownaniu ze stara emulsja? Chodzi mi o swiecenie. stosunek ceny do pojemnosci przemawia za sprayem (200ml), tylko nad tym swieceniem sie zastanawiam
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując