Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Reklamacja u fryzjera ??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-12, 20:42   #19
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Reklamacja u fryzjera ??

Cytat:
Napisane przez demitasse Pokaż wiadomość
Witam
Chciałam się Was poradzić bo kompletnie nie wiem co zrobić.
Byłam 2 tygodnie temu u fryzjera. Wybrałam znany i modny w moim mieście salon, zachwalany przez wiele osób. Ceny są jak dla mnie wysokie ale wiele ludzi go poleca, więc myślałam może warto. Miałam rozjaśniane włosy(gęste pasemka) i na to kładziony jakiś ciemny blond, tak aby wyszedł jasny brąz. Efekt był taki jak na zdjęciu z którym poszłam.

http://e5.pudelek.pl.sds.o2.pl/735a1...5bee2634786dd6

Zapłaciłam za to 300 zł, ale byłam bardzo zadowolona. Problem pojawił się dokładnie po 6 myciach. Kolor kompletnie zszedł i zostały mi tylko te żółtawe rozjaśnione pasemka pasemka(to co było przed nałożeniem farby). Pierwszy raz w życiu mnie coś takiego spotkało i to za takie pieniądze, a nie farbuję się pierwszy raz.
Teraz zastanawiam się czy takie coś można reklamować ? A może to wina moich włosów? Mam koleżanki którym szamponetka dłużej się utrzymuje, a kosztuje chyba o jakieś 290 zł mniej.

Bardzo Was proszę o poradę i z góry dziękuję.
na rozjaśnianych włosach farba szybko się spłukuje,więc wątpię,abyś miała uznaną reklamację .kolor się udał,a że fryzjer zrobił nietrwałą fryzurę to trudno,nic w życiu nie jest do końca życia..kolejne farbowanie utrzyma ci kolor na dłużej
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.

Edytowane przez Shira Yuki
Czas edycji: 2013-08-12 o 20:44
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując