Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-21, 17:59   #1565
malgoska_78
Zakorzenienie
 
Avatar malgoska_78
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: LEGNICA
Wiadomości: 4 108
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VI

Cytat:
Napisane przez Snula Pokaż wiadomość
tak, ale nie wszystko zawsze wypali tj przy C H i z 'pokaźnych ' zakupów lista się kurczy

te z kokardką chyba są ładniejsze, ale twardsze niestety :-( Miałam ranatowe i musiałam odesłać bo były za duże, a jak zamówiłam swój rozmiar to znów za małe

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
super

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Jadę je dziś oddać.
witaj w klubie

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez trammer Pokaż wiadomość
Moim zdaniem sa rozparowane.
Kliknęłam już drugie i zobaczymy, co przyjedzie.
Niby tego mocno nie widac, ale denerwuje mnie to i ja to widzę.

Kilka dni temu miałam w domu 2 pary fuksjowych i każda para była inna. Korciło mnie, by je rozparować (z jednej pary lewy był wygodniejszy, a z drugiej - prawy), ale własnie przez różnicę wybarwienia dałam sobie spokój. Tutaj widać, że komuś ta różnica nie przeszkadzała i sobie wymienił :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
najgorsze jest to, że te buty nie kosztują 5 pln więc jeśli coś jest od razu nie halo to lipa

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
U mnie ta rynna mniejsza jest, mierzyłam dziś. Mimo wszystko jadę zaraz po pracy je oddać. Szkoda Gosiu
dokładnie :-(
Chyba nie będę ryzykowała z 40 i je odeślę bez wymiany :-(
Ale lipa, kolejne czerwone szpile, które w Answear oddaję ( 1 to Spikes 39) i z teog wszystkiego korci mnie kliknąć Spikes 40 i się przekonać czy nie będą za duże QRDE !!!

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Z drugiej str jeśli nie wymienię na 40 i się nie przekonam to ciągle będę o nich myślała i się zastanawiała - ale dylematy OMG - tyle, że nie jest to kwestia długości bo na długość są dobre :-(

Edytowane przez malgoska_78
Czas edycji: 2014-07-21 o 18:01
malgoska_78 jest offline Zgłoś do moderatora