Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-24, 19:03   #20
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Paznokcie -pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez iza_
nie umiem przestac obgryzać kciuka...tragedia z tym bo jak to wyglada-wszystkie paznokcie ładne,pomalowane a kciuk obśrutowany...bleeee
podobnie mam ja - kciuk zawsze krotki :/

a jak sie oduczylam reszty obgryzac? nei wiem , tak jakos poprostu przestalam, a probowalam dlugo, dlugo, obgryzalam ok 16 lat
i probowalam z lakierami - coz to ze gorzkie byly? i tak nei pomagaly, probowalam z tipsami, takimi najtanszymi -byleby miec cos czego nie obgryze - obgryzlam i tipsy :| i dalej za paznokcie sie bralam moje, az nagle przestalam
poczatkowo byly slabe, bardzo slabe, rozdwajaly sie :/ lamaly, juz mialam dosyc, bo nei obryzam a nadal nei moge miec dlugich, ale teraz juz sa wspaniale i to bez jakichkolwiek wspomagaczy, juz mialam sie wybierac po witaminki i odzywki kiedy zauwazylam ze nie potrzebuja tego wcale
z szerokich, brzydkich pazurow staly sie aldnymi cienkimi pazurkami a najbardziej sie balam tego ze juz zawsze bede miala szerokie pazury,z e juz cale zycie bede "placila" za moja glupote z dziecinstwa

moze sproboj miec czyms caly czas zajete rece? jakas mala pileczka , maskotka, klucze [przez jakis czas mi to nawet pomoglo]

o, i przypomnialam sobie jeszcze - staralam sie miec cos w ustach caly czas, guma, cukierek, itd bo przeciez usta mialam czyms juz zajete, wiec nei bede jeszcze paznokci tam pchala





powodzenia trzymam [moje obgryzione ] kciuki za ciebie

Edytowane przez KasiaKatarzynka
Czas edycji: 2005-05-24 o 19:08
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując