Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kohl sproszkowany firmy Manhattan :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-09-19, 12:53   #1
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452

Kohl sproszkowany firmy Manhattan :)


wiem, wiem... o kohlu są setki watków i musiałabym w każdym wątku o to pytać wiec zakładam nowy wątek

Byłam dzisiaj w Naturze i tam w koszyszczku z wyprzedazą jest sypki kohl Manhattanu - z 29,99 na 19,99. Zapytałam panią, czy ten kohl nakłada się tak ja te oryginalne azjatyckie, a pani wytrzeszcyła oczy na mnie, po czym z miną światowego znawcy wyciagnęła testerek i na dłoni narysowała kreskę mówiąc - tak sie go uzywa... hehe myślałam się rozsmieje, ale zapytałam spokojnie - czyli tak jak zwykłą kredką do oczu? - odpowiedx TAK... No więc pytam dalej: czy on wybiela białko oczu - tym pytaniem to ją chyba powaliłam, więc wyjasniłam, że ten oryginalny optycznie wybiela... a odpowiedx pani to oczywiście - nie, nie wybiela...


hmmm co wy myslicie o tym kohlu?? jedyne co go łączy z oryginalem, to to, że też jest w formie proszku i ma podobne opakowanie - taka malutka buteleczka ale oczywiście plastikowa acha! dodam jeszcze, że bardzo ładnie wygląda, bo nie jest taki bardzo intensywnie czarny i ma jeszcze połyskujace drobinki które dają ciekawy efekt
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując