Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowe szaty Biodermy - składy preparatów i nasze wrażenia.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-07, 04:05   #1
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314

Nowe szaty Biodermy - składy preparatów i nasze wrażenia.


Myślę, że przyda się taki wątek gdzie zbierzemy informację o filtrach biodermy już po zmianach - składów i pewnie właściwości.
(zwłaszcza, że bioderma nie podaje składu na próbkach)

Jako pierwszy wpisuję krem tonujący

Spf 50+/UVA 41 - tinted cream

skład: WATER (AQUA), OCTOCRYLENE, DICAPRYL CARBONATE, METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), ALCOHOL DENAT, CYCLOMETHICONE, DIMETHICONOL BEHENATE, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL, METHOXYPHENYL TRIAZINE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, IRON OXIDES (CI 77492), TOCOPHERYL ACETATE, ECTOIN, MANNITOL, XYLITOL, RHAMNOSE,FRUCTOOLIGOSACCH ARIDES, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT, DECYL GLUCOSIDE, AMMONIUM ACRYLOYLDIEMTHYLTAURATE/VP COPOLYMER, XANTHAN GUM, IRON OXIDES (CI 77491), DISODIUM EDTA, IRON OXIDES (CI 77499), DISODIUM STEAROYL GLUTAMATAE, PROPYLENE GLYCOL, CITRIC ACID, ALUMINUM HYDROXIDE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PHENOXYETHANOL, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, ETHYLPARABEN.

Kolor to ciemny beż - bez różowej nutki, dosyć naturalny, ładnie imituje opaleniznę. Krem ma dość treściwą konsystencję, dosyć ładne krycie i lekki połysk. Nałożyłam go w małej ilości na spray 40 biodermy i twarz nie odcina mi się od szyi.
Wymaga jednak przyskrobiowania.
Oczu nie podrażnił w czasie aplikacji. Póki co fajny.

Edytowane przez Kate30
Czas edycji: 2006-05-07 o 06:18
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując