Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy stanik musi być przekleństwem?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-16, 09:35   #18
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez Jeanette83 Pokaż wiadomość
Miseczka B to roznica 13cm miedzy biustem a pod biustem, rozmiar E to roznica 19cm - miedzy rozmiarami jest zawsze 2 cm roznicy. Tak wiec liczac - rozmiar 70B ma w biuscie ok.83cm, a rozmiar 60E 89cm... To chyba spora roznica...
Albo ja mam problemy z matematyka albo Ty... 60+19=79, a nie 89...
A poza tym warto pamiętać, że miseczkę oblicza się odejmując od obwodu w biuście, obwód stanika. Czyli na przykład od 84cm - 60cm = 24cm. I takiej miseczki szukamy. W rozmiarówce brytyjskiej odpowiada to E, w polskiej F (23cm) lub G (25cm).

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
wow :O
z tego testu mi wyszlo 60C :O :O :O a nosze 70 A
tylko gdzie ja znajde rozmiar 60...
wogole jak to mozliwe? moze cos tam zle liczy? Ty sie znasz pewnie, mierzylam tak jak bylo napisane, pod biustem na wydechu 64 cm, w biuscie luzno 79 a moze nawet 80.. w staniku takim normalnym 80 ...
Powinnaś spróbować brytyjskiego 60D (28D).

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Wszystko pięknie ładnie, ale rozmiarówka w Polsce jest dość ograniczona.
W sklepach nie ma dużego wyboru. Wyliczyłam jaki byłby dla mnie "niby" odpowiedni biustonosz, ale z jego zakupem miałabym spore problemy. Mały wybór, nieciekawe wzornictwo.
Wzornictwo jest ciekawe. Wystarczy zajrzeć na blog stanikomania i zobaczyć jakie tam są ciekawe i piękne biustonosze. Można wybierać w kolorach i wzorach.

Cytat:
Napisane przez Ponura Pokaż wiadomość
Ale przecież temat staników był już wielokrotnie poruszany na forum, nie ma co robić halo Tzn. bardzo dobrze, że kolejna z nas poradziła sobie z doborem, ale polecam chociażby wątek "plus size" i wyszukiwarkę.
To do mnie? A niby czemu miałabym korzystać z wątku "plus size"?

Cytat:
Napisane przez mańcia Pokaż wiadomość
Hmmm....pod biustem mam 70 cm w biuście 90cm. Do tej pory nosiłam rozmiar 75D i trudno mi było kupić taki stanik a tu wyszło mi 65F nigdzie nie widziałam takich rozmiarów ;/
Nie widziałaś, bo niestety nie są one (jeszcze) dostepne w wielu sklepach. Ale w dobie internetu to nie problem.

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
hm. a jezleli nosze teraz rozmiar 75 e to jakiego rozmiaru powinnam szukac?
To wszystko zależy od Twoich wymiarów pod biustem i w biuście
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora