Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ziołolecznictwo a trądzik
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-28, 11:10   #15
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: ziołolecznictwo a trądzik

Cytat:
Napisane przez Dyziaczek Pokaż wiadomość
Czy mozes malamaluczka87 napisac cos wiecej o kremie AA Therapy trądzik- Krem matujący na dzień. Ja stosoawalm Iwostin Purritin emulsja matujaca na dzien, a teraz zmienilam na AA Krem matujaco-nawilzajacy i nie widze rewelacji, raczej gorzej niz lepiej. Jestem ciekawa jak dziala ten krem ktorego uzywasz? Czy mozna stosowac go pod makijaz i wtedy, gdy na noc uzywam Acne Dermu (a on tez zawiera kwas azaleinowy i moze to juz by byla przesada).

Ja od trzech miesiecy pilam skrzyp, teraz mam przerwe i od lutego zaczynam od nowa. Jak go pilam to bylo troche lepiej, teraz znowu mnie wysypuje Nie wiem czy picie tych ziol cos pomaga,ale napewno nie szkodzi, wiec trzeba byc wytrwalym. Pozdrawiam wszystkich meczacych sie z tym okropnym problemem.
Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość

Na mnie ten z AA o którym pisałam świetnie działa, super wygładza- stosuje go właśnie pod makijaż- nie roluje się, nie tworzy filmu na buzi. Moja cera jest skłonna do wyprysków, ale zaś jakiś porządny krem pod podkład musi byc bo inaczej wychodzą mi łuski. Także muszę dbac by normalizowac buzinkę- ani jej nie przesuszac, ani nie przesadnie natłuszczac ale zobaczycie dziewczyny, wszystko to nam w przyszłości zaowocuje



może spróbujecie jeszcze olejek z drzewa herbacianego

bratek ja bardzo polecam .. stosuje od paru lat tak samo jak cynk i jest duża poprawa

ceranova mnie zainteresowała bo ma dużo witaminy b która tez biorę i może zamiast 3 produktów oddzielnie kupie sobie jeden produkt
Ja właśnie tak samo piłam PP + Cynk + B2 - do tego piłam herbatke z bratka i dawało mi to efekty, ale faktycznie- po co jeśc trzy tabletki jak można jedną jeden minus CeraNova jest niepowlekana, ale na tyle nieduża i łatwo przechodzi przez gardło że mi to w sumie nie przeszkadza. To już PP gorzej smakuje. Fajnie że robi się tutaj pomału wsparcie pozdrawiam was dziewczyny!
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując