Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowy Superstay silky Maybelline
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-04, 09:56   #18
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Nowy Superstay silky Maybelline

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
Pateczko, trudno mi powiedziec czy po nalozeniu wiekszej ilosci podkladziku bardzo widac go na twarzy. Mnie wystarczy jedno,lub gora dwa delikatne nacisniecia aby nalozyc na cala twarz. A z tym kryciem to jest tak, nie jest on zupelnie pozbawiony wartosci kryjacych, oczywiscie kryje nierownosci, ale ja uzywalam wczesniej podkladu Colorstay soft flex Revlonu i w prownaniu z tamtym ten Maybelline kryje troszke slabiej. Poza tym po revlonie twarz byla delikatnie sciagnieta, i faktycznie skora pod oczami wydawala sie bardziej wysuszona tak po uzyciu tego podkladu takich efektow nie zauwazylam. To sa oczywiscie tylko moje doswiadczenia, i opinie, bo kazda z nas ma inna skore, inaczej reaguje na kosmetyki, i ten puder na innej twarzyczce moze zachowywac sie zupelnie inaczej. Trzeba po prostu sprobowac.
No właśnie wiem o tym, dlatego lubię próbować nowe kosmtyki Już nie raz zawiodłam się na bardzo wychwalanych kosmetykach a nie raz byłam również zachwycona Dlatego chyba bardziej pod wakacje się na niego skuszę ale będę na bieżąco śledzić wszystkie recenzje, a moze gdzieś mi się uda próbkę dostać??
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując