Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - EMO co to za styl?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-19, 20:02   #788
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: EMO co to za styl?

Cytat:
Napisane przez Skyth Pokaż wiadomość
Ja powiem tak: Mnie się EMO bardzo podoba, jednak nie będę się identyfikować z tą subkulturą, bo nie 'wyznaję' ślepo wszystkich tych składników że tak powiem bycia EMO. Ja jestem po prostu sobą. Nie wyśmiewam się z żadnych subkultur bo każdy ma po to wolną wolę, by robić co chce i być kim chce. Dla mnie ktoś kto ma odwagę być tym kim chce mimo wszystkich przeciwności i nietolerancji, jest naprawdę kimś, ma charakter. Ja mimo że nie należę do żadnej subkultury, to zawsze czuję na sobie te spojrzenia idąc ulicą, tak budzę kontrowersje, ale nie wstydzę się siebie. Wiem jak jest ciężko tak zwyczajnie być sobą w dzisiejszym świecie. Doświadczyłam już bardzo wiele nieprzyjemności w związku z tym kim jestem, zwłaszcza że mieszkam w małym miasteczku, mam mało znajomych, ale mogę być dumna z siebie i wiem że nigdy się nie zmienię. A teraz mam w planach poczekać aż mi włoski odrosną i zafundować sobie fryz EMO, bo mi się tak podoba i ot cała filozofia. Nie muszę być EMO by mieć taki fryz, prawda?To kissy dla wszystkich EMO

jasne że nie musisz być EMO żeby mieć taką fryzurę to fajnie że nie wstydzisz się bycia sobą, pomimo innych pozdrawiam
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując