Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg kwasami- eksfoliacja
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-02, 16:05   #12
Karuki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 22
Dot.: eksfoliacja kwasami

To zależy jak wrażliwą masz skórę.Ale generalnie jak chcesz zrobić peeling kwasami u kosmetyczki to jakiegoś dużego łuszczenia nie bedziesz mieć.Kosmetyczki mogą robić złuszczanie do 35 %,wyższe stężenia dermatolodzy.Ja mam cerę tłustą i wrażliwą ale dobrze znosi kwasy.Byłam ostatnio na peelingu u kosmetyczki kwasem glikolowym 35%,twarz była lekko zaczerwieniona,trochę szczypało,skóra łuszczyła się prawie niewidocznie.Zabiegi kwasami najlepiej wykonywac jesienią i wiosną(gdy nie ma mrozu ani słońca).Po zabiegu stosuj kremy z wysokimi filtrami min.30(nie stosowanie filtrów prowadzi do powstawania przebarwień).Najczęściej wykonuję się peeling glikolowy ale jak skóra jest bardzo wrażliwa można wykonać peeling kwasem migdalowym,jest dużo łagodniejszy i możesz go wykonywać cały rok,z tym ,że jest droższy kosztuje gdzieś 100,130 zł.Peeling glikolowy płaciłam raz 40 zł a raz 70 zł.Zależy w jakim salonie.Peelingi dermatologiczne są droższe ale skuteczniejsze,sięgają do głebszych warstw skóry,peeling kwasem glikolowym 70%dermatologiczny kosztuje 200 zł,300.Nie stać mnie na dermatologiczne więc robię kosmetyczne.Mam nadzieję,że przyniesie efekty,pozdrawiam
Karuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując