Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - skrócona szyjka macicy-boje sie!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-23, 09:48   #11
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: skrócona szyjka macicy-boje sie!!!

Cytat:
Napisane przez kasia_sloneczko Pokaż wiadomość
hej, ja jestem na bieżąco bo właśnie wróciłam z 2 tyg pobytu w szpitalu z powodu właśnie skróconej szyjki macicy i skurczy. Lekarz kazał leżeć, dozwolone jest poruszanie się po domu-czyli wyjście na siusiu, prysznic, jedzonko. Poza tym leżeć. Jestem w 26 tygodniu i mam się tak oszcędzać do 34 tygodnia, ale jeszcze zapytam mojego ginekologa o ten krążek właśnie bo ponoć można wtedy troszkę więcej się poruszać. No i zero seksu. Zresztą ja od początku ciąży mam szlaban na seks z powodu ciągłego zagrożenia ciąży, a pierwszą też poroniłam. Jeśli chcesz wiedzieć dlaczego to już piszę:
penetracja powoduje ucisk na szyjkę macicy, orgazm skurcze macicy które nie są nam teraz potrzebne a sperma ma hormon który też wywołuje skurcze. Odpada także seks oralny zakończony orgazmem oczywiście bo same pieszczoty to proszę bardzo
Aha biorę silne leki rozkurczowe, ale czasem kobietom wystarczy no spa 3 razy dziennie i hormony (luteinę).
wszystkim zajmuje sie mąż, na zmianę z mamą. Trudno ja i dziecko jesteśmy teraz najważniejsi
kasia_sloneczko a jakie bierzesz leki?
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując