Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-26, 14:55   #438
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
skoro rumianek źle na ciebie wpływa, to ci chusteczek Hipp też nie polecę... jeśli nivea cię nie podrażni, czemu by nie stosować? jak zauważysz podrażnienia, to odstawisz. a w sumie dlaczego chusteczki? nie masz ochoty na micele? (wśród których jest tyle fajowych do wyboru w sam raz dla wrażliwych i skłonnych do zapychania cer) no chyba że chodzi ci o wygodę, coś, czego można szybko w ciągu dnia użyć do demakijażu...
Zawsze myję twarz najpierw żelem, łącznie z oczami, a potem resztki makijażu chusteczkami.. Nie trafiłam jeszcze na micel przy którym mogłabym się obyć bez żelu, a z makijażem niestety te które wypróbowałam sobie nie radziły :/, więc stwierdziłam że nie ma potrzeby używać i żelu i micela skoro działają tak samo, a mi bardziej odpowiada konsystencja tego pierwszego. Micelem musiałam trzeć oczy i to mnie od tego typu specyfików skutecznie odstręczyło.

Kupiłam te chusteczki polecane przez Hexx wersję Extrasensitive, super że nie pachną (Toddiesy pachną strasznie mocno, a ja jednak preferuję bezzapachowe kosmetyki do twarzy), narazie mnie nie podrażniają i dość fajnie mi się używa, jedyny minus to to że są szorstkie Nie wiem jak ktoś może tak szorstkimi chusteczek używać do łagodnej skóry niemowlaka. Toddies są pod tym względem o wiele delikatniejsze, ale te konserwanty o których pisałaś mnie zraziły.
A jakie są te Hippy które byś polecała, gładkie czy szorstkie? Szkoda że nie można tego sprawdzić przed zakupem

Izane z tego co piszesz masz cerę bardzo podobną do mojej, z tym że ja mam troszkę mniej lat.. Ale też już nie jestem nastolatką i powiem Ci że kosmetyki drogeryjne dla cer trądzikowych niestety są nie dla nas. Są agresywne i nadają się do tłustych cer nastolatków. Tobie poleciłabym kosmetyki z BU i serie apteczne, są o wiele delikatniejsze. A tonik koniecznie łagodny bezalkoholowy! albo hydrolat z BU zamiast toniku.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora