Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kolczyki w nosie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-22, 18:59   #16
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: kolczyki w nosie

nie tylko afrykanska moda - w indiach od dawien dawna kobiety przekluwaja nosy moja bratowa z indii mowi, ze tam niemal kazda dziewczyna ma przekluty nos - u nich to norma. kolczyki w nosach nosza babcie i nastolatki
jednemu sie nie podobaja kolczyki na twarzy, innemu tatuaze na calym ciele, a jeszcze innemu (czy innej) wyplowiala blond czupryna i pieciocentymetrowe tipsy. czesto dyskusja o tym prowadzi tylko do frustracji
ja osobiscie uwielbiam kolczyki w nosie i od kilku lat bije sie z myslami czy by sobie takiego nie sprawic. ale jednak za bardzo sie boje, no i boje sie widocznej dziury w nosie, ale gdyby nie bylo obaw przed konsekwencjami, zrobilabym to dawno.. poki co "wyzywam sie" na swoich uszach, ktore maja w sumie juz 10 dziurek i planuje kolejna - moja mama mowi, ze to brzydkie, nieestetyczne i przywodzi mysli o bolu, a mi sie to podoba i juz
lubie piercing na twarzy - niektorym bardzo pasuja kolczyki w brwiach czy wokol ust. jakos sie nie moge przekonac do kolczyka w jezyku (poza tym to sprzyja psuciu sie zebow), w sutkach i do takich na srodku nosa ale ogolnie co komu pasuje. mi sie nawet wielkie tatuaze podobaja na niektorych ludziach
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując