Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - żel akrylowy HARD AS WRAPS Sally Hansen?? Co o tym sadzicie ? POMOZECIE :-)?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-30, 09:08   #22
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Można, w Naturze, ale jak już wyżej wspomniałam, kosztuje 3 dychy za jedną buteleczkę. Ale myślę, że znów się pojawią na allegro.

Laro, mnie się podejrzany wydawał tylko sam fakt podwójnego opakowania (tak jak perfumy podróby, występujące w nietypowych, innych pojemnościach niż oryginały). Tyle teraz wszędzie oszustów, że się człowiek przewrażliwiony robi
asortyment w USA jest napewno wiekszy niz w Polsce, wiec takie zestawy sa mozliwe!! W stanach były np. zestawy świateczne upominkowe których w PL nie było...



Tez sie zastanawiałam nad ta odżwyką - w sephorze kosztuje 32zł wiec mozna spróbować, bo nie jest droga jak na SH.
Widze ze na Allegro jzu dotarła - szukałąm jej 2 tyg i jeszcze nei było, bo ta odżywka to nowość na polskim rynku.


Na stronie Telmy (dystrybutor SH na polskim rynku) odżwyka ta kosztuje 26.30 http://www.telma.pl/x_C_I__P_47310580-47310001.html

Planuje zakup tego zelu ale dopiero jak mi odrosną pazury - jak znowu bede miała dłuuuugie, póki co uzywam Natural Nail Growth Activator i Maximum Growth (obie SH) a czasem złotej odżywki SH. A dlaczego tak? Wydaje mi sie ze ten żel nie działa "leczniczo" na paznokcie, nie bedzie wpływał na kondycje paznokcia "długoterminowo" tylko wtedy gdy jest na paznokciu. Dlatego Bede nią utwardzac długie pazury.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2010-03-10 o 21:26
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując