Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - tabletki anty-kilka pytań :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-01, 19:49   #21
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: tabletki anty-kilka pytań :)

Novynette to juz 3 rodzaj tabletek jakie stosuje Wiec moge co nieco poradzic Pierwsze brałam regulon i rowniez zostaly mi one przepisane na torbiel na jajniku, co do operacji jak pisala jaga 2001 to rzeczywiscie jest ona stosowana ale dopiero wtedy gdy torbiel jest za duzy by wyleczyc go hormonami wtedy nalezy jak najszybciej go usunac bo z tego co sie dowiadywalam to nie usuniecie go w czas moze spowodowac jego pekniecie a to moze nawet do bezplodnosci doprowadzic Pierwsze tabletki znosiłam nawet dobrze choc na samym poczatku przez pierwsze dni mialam delikatne mdlosci wylykalam cale 21 tabletek i mialam ten sam problem co Wy brak okresu i zaczelam panikowac ale okazalo sie ze ostatnia tabletek wzielam w piatek a okres dostalam we wtorek i tak mam do tej pory Gdy lekarz mial juz pewnosc ze torbiel znikl postanowil zmienic mi tabletki na harmonette ktore podobno maja mniejsza dawke hormonow niestety tabletki te bralam tylko jendo opakowanie bo znosilam je tragicznie od mdlosci, zawrotow glowy przez bole nog i zaburzenia widzenia razem z tabletkami postanowialm zmienic lekarza teraz juz dlugi czas biore nowynette i jestem z nich bardzo zadowolona bo od samego poczatku ich brania nie mialam absolutnie zadnych srodkow ubocznych a to niestety tez jest wazne
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując