Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak przeciwdziałać utracie jędrności i gęstości skóry - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-04, 14:00   #10
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: witam dziewczyny mam maly probmen z buzka

Cytat:
Napisane przez sana1drive Pokaż wiadomość
zamierzam kupic jeden a dobry krem cos z lancome clinique itp mam 19 lat a w skutek pewnych rzeczy mam lekkie zmarchy kolo ust a bardziej kreseczki ale zaczyna sie zapadac itp moja skora wyglada na starsza chce wiec kupic krem dla starszej tylko nie wiem jak mam na to patrzec szukam kremu jakiegos wygladzajace zmarszczki powiedzmy tylko takiego i bym nakladala tylko na nie a drugi to jakis ujedrniajacy nawilzajacy napinjacy cos w tym stylu i nie wiem jak zaczac poszukiwania nie chce skrzywdzic moje skory napoczatku rozmyslalma nad garnierem tym czerwonym ultralift ale nie znam sie na temat kosmetykow i nie wiem mozecie mi doradzic
Nie wiem "w skutek jakich rzeczy" Twoja skóra traci jędrność, moge jedynie zgadywać.
To, że wydasz ipieniądze na Lancome czy Clinique nie oznacza że krme Ci pomoże. Radziłabym wybrać sie raczej do apteki i nabyć coś sprawdzonego. Od siebie polecam 2 kremy z 5% wit C - redermic albo Active C - dozwolonew każdym wieku, a rezulalty wspaniałe. Osobiscie lubie jeszcze Vichy Myokine.
I nie musisz stosowac kremu tylko na zmienione miejsca, ale na całą buzię.

Myslalas o filtrach na dzien? W tedy mogłabym Ci doradzic jeszcze coś innego....?
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując