Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nawracające zapalenie dróg moczowych, sex a zapalenie pęcherza
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-07-14, 19:41   #69
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Zapalenie pęcherza moczowego.

Cytat:
Napisane przez Aribeth
Kattarina - Widac, ze roznie organizm ludzki reaguje. Widac musisz miec na Avelox alergie lub cos. Mi ten antybiotyk pomogl nie tylko na nerki. Jest bardzo szeroko wachlarzowy i dziala tez na schorzenia gornych drog oddechowych. Kilka pigul ktore mi zostaly po leczeniu szpitalnym wzielam jak miala zapalenie migdalkow i po dwoch antybiotykach nic sie nie poprawilo tylko bylo gorzej, a byly swieta i lekarze nie pracowali. Naprawde Ci wspolczuje tych klopotow z nerkami. Ja wtedy odlatywalam z bolu.
.
Aribeth- ja tak źle znoszę antybiotyki, że jako nastolatka 2 razy, po ampicylinie miałam wstrząs anafilaktyczny- i wylądowałam nieprzytomna na pogotowiu Generalnie zawsze, na 100% po kuracji antybiotykowej, grzybica w całym organizmie Na szczęście od 4 lat nie musiałam zażywać żadnych antybiotyków. Nauczyłam sie "słuchać" mojego organizmu i dużo wczesniej, zanim wystapią jakiekolwiek objawy- zapobiegam
Cytat:
Napisane przez edipig
Dziękuję dziewczyny za rady, na szczęscie dopiero coś mnie zaczyna tylko pobolewać (a wiem kiedy sie zbliża) więcc zastosuje rady Kattariny.

Pozdrawiam
Mam nadzieję, że to nic poważnego Życzę zdrowia i mam prośbę: jesli za 2-3 dni będziesz się czuła gorzej niż teraz, lub tak samo- koniecznie zgłoś sie do lekarza. Uwierz , proszę, żadne pieniądze nie są ważne, kiedy chodzi o zdrowie- wiem że to frazes, jednak kiedy dolegliwości pęcherza przechodza w stan przewlekły- leczenie może trwać kilka miesięcy, a nawet lat
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując