Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak sprawić, żeby uda po wewnętrznej stronie były płaskie, a nie wystające?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-15, 18:43   #20
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Jak sprawić, żeby uda po wewnętrznej stronie były płaskie, a nie wystające?

Jezeli sie godzimy na glodzenie to popelniamy najwieksza glupote w swoim zyciu.
Wszystko jest dla ludzi, mozna schudnac w zdrowy sposob tylko trzeba miec jakies pojecie na ten temat.
Nie ma nic gorszego jak glodzenie, bo wkoncu nasz organizm nie wytrzyma i rzucimy sie na zarcie - co w efekcie spowoduje efekt jojo.
Nie lepiej ulozyc sobie harmonogram posilkow i cwiczen??
Wystarczy jesc czesciej ale w mniejszych ilosciach.
Nie jesc juz nic po 19 - bo najgorsze co mozna zrobic to opychac sie przed samym snem.

Ograniczyc slodycze, fast foody,
tluste i smazone potrawy na rzecz gotowanego, biale pieczywo zastapic razowym.

Zamiast ziemniakow czy makaronu nalozyc sobie duza porcje warzyw.
Jesc duzo produktow bogatych w blonnik - bo one pobudzaja trawienie i czujemy sie syte.
No i regularnie trenowac. Najlepiej zapisac sie gdzies do clubu fitness badz na basen - w zaleznosci co kto woli.
Jezeli ktos ma slaba kondycje, to sa roznego rodzaju srodki na pobudzenie, ktore dobrze nawadniaja organizm i sie tak nie meczymy podczas treningow.
Mi sie super cwiczylo po Therm - Line - bo mialam takiego powera.

Ja ostatnio u siebie na silowni widzialam tak wysportowana laske - ze mi szceka opadla, byla szczuplutka a zarazem tak ujedrniona i wyrzezbiona, ze sie w glowie nie miesci.
Ale ona podobno trenuje dobre kilka lat

Edytowane przez uwielbiam_owoce22
Czas edycji: 2011-07-15 o 18:49
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując