Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-27, 16:59   #4506
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
A dziękuję, choć to tylko takie wrażenie profesjonalizmu A maziać się na wielokolorowo i eksperymentować to zaczęłam pod wpływem Wizażu i filmików z YT dopiero... na początku tego roku Oj późno przyszedł u mnie czas

Na co dzień również nie wyjdę z domu niepomalowana Jedynie w dni, gdy mam jogę, mój makijaż jest w neutralnych barwach. Lecę na zajęcia od razu po pracy i nie chcę być jedyną pstrokatą na sali
Oj, to co powiecie na to, że ja w ogóle się nie maluję? Nie mam na to czasu. Mój cały "makijaż" to krem nawilżający, albo tonujący (Ziaja Nuno) i bezbarwny błyszczyk (Vichy Oligo) plus ew. bronzer na policzki (Pastelki Bourjois). Maluję oczy tylko na wyjścia do kina, pubu, klubu itp. A z tuszem na rzęsach wychodzę z domu raz w roku

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
To w takim razie koniecznie muszę wstąpić do Auchan, ale to jak skończę szampon Joanny.

Przy okazji zaopatrzę się też w Glorię.
Zadowolona jesteś z Joanny? Czy plącze włosy? Gloria daje fajne efekty, ale cuchnie prosto z słoiczka jak kulki na mole Całe szczęście na włosach zapach zmienia się z bliżej nieokreśloną przyjemną woń.

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
na prawdę mają identyczny skład??
Naprawdę Różnią się chyba tylko brakiem ekstraktu z białej herbaty w TinTinie. Zresztą spójrz (wytłuściłam różnice):

TinTin: Skład: Aqua (Water), Coco Glucoside, Propylene Glycol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Extract, Panthenol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Triethanolamine.

Pro: Skład: Aqua, Coco Glucoside, Propylene Glycol, Camellia Sinesis Leaf Extract, Gkycrrhiza Glabra(Licorice)Root Extract, Thymus Vulgaris(Thyme) Flower/Leaf Extract, Panthenol, Acylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Benzooate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum(Fragrance), Triethanolamine.

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
A jakich zmywaczy do paznokci używacie?
Takiego z gąbeczką, fioletowego Top Choice. W ogóle nie wysusza paznokci i świetnie zmywa, a nie trzeba się babrać z wacikiem LINK. A do paznokci u stóp w zasadzie byle jakiego, teraz mam z Lidla.
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora