Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-27, 19:59   #4519
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
bylam w carrefourze i weszlam do sklepu w ktorym kolezanka moja kupila ten super cytrynowy krem do rak. Wyszlam z kilkoma probkami ale w listopadzie go sobie kupie no i przyjdzie zamowienie z avonu: spray termoochronny i krem waniliowy
Gratki wstrzymania się przed zakupami
no i zmieniłam zamówienie z avonu i będę miała krem waniliowy ale to dopiero za 3 tygodnie będzie u mnie do tego czasu do stóp zużyję krem do rąk i masło shea
Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Jeśli Twój zakup to kompuls, to nie wiem jak swój nazwać Czaiłam się na mythic po 5 listopada, a tu dziewczyny w wątku Guerlainowskim narobiły rabanu, że na tru promocja na Nacres i jakie to one cudowne To Ula fik na Truskawkowe Pola, 20 sekund zastanowienia i... KLIK
To się nazywa spontan
Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
A gdzie kupujesz Ziaję Med? Na all czy gdzie indziej? Jestem bardzo ciekawa ich serii dla naczynkowców
Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Też jestem ciekawa Ziaji dla naczynkowców, co gdzie i za ile?
Seria Ziaja Med jest w większości aptek oraz w sklepach zielarskich cena kremów to około 11 zł ja przynajmniej tyle dałam za swój na naczynka na noc
Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
A tak to codzienne "tapetowanie" przypomina zabiegi księżniczki Z tą różnicą, że pryszcze na brodzie mam przed @, a na co dzień maskuję pozostające po nich przebarwienia. Taka moja uroda, że po byle naruszeniu skóry (zadrapanie, pryszcz) mam blizny
Mam to samo słabo się nasza skóra regeneruje

Idę zaraz wziąć prysznic i pozużywac to i owo
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora