Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-15, 14:00   #2919
Lillain
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Witam
nabyłam filtr Polleny evy 50+ na miejsca superwrażliwe- dla zainteresowanych- jest dostępny w Carrefourze koło Factory Outlet we Wrocławiu (cena 10 zł z groszami), więc może w innich Carrefourach tez się znajdzie. Ten filtr ma niepawdopodobne walory użytkowe, nigdy nie miałam tak dobrego... kremu matującego! filtrów używałam wielu, więc to dla mnie objawienie
Ale wierzyć mi się nie chce, że oto pojawił się filtr doskonały, także zastanawiam się czy można na nim polegać. Tinosorbów brak, tylko Parsol i (chyba Mexoryl. Co mogłybyście powiedzieć na tem. tego składu?

Skład: Aqua, Octocrylene, Titanium Dioxide/Silica, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Polysilicone-15, Glycerin, C-12-15 Alkyl Benzoate, Cocoglycerides, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride Sodium Acrylates Copolymer, Phenoxyethanol, Methylparaben/Ethylparaben/Isobutylparaben/Propylparaben/Butylparaben, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Artemia Extract, Parfum, Xanthan Gum, Peg-8/Tocopherol/Ascorbyl Palmitate/Ascorbic Acid/Citric Acid, Linalool. (17.02.2010)
Lillain jest offline Zgłoś do moderatora