Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tajemnica ślicznych ciuszków reklamowanych przez Japonki cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-18, 23:17   #4666
tiffi1
Rozeznanie
 
Avatar tiffi1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 735
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków reklamowanych przez Japonki cz.II

Cytat:
Napisane przez Alicja1985 Pokaż wiadomość
I co, ktoś taki jest bezkarny? U kogo kupowałaś? Pewnie ludzie takiego podają na policję. Bo takie oszukiwanie ludzi to przestępstwo w biały dzień. Ja patrzyłam, że to jest jakiś sklep internetowy, nazywa się Fokus. Ale taki sklep też może się w każdej chwili zwinąć. Pozostaje mieć nadzieje na uczciwość ludzi. Taka tendencja do oszukiwania chyba nie występuje tylko przy ciuchach Japan Style na allegro?

Te krótkie spodenki z kokardką z przodu są super Nie wiem czemu ale podoba mi się prawie każdy ciuch xD Widziałam ostatnio takie zwiewne bolerka z kwiatkami i falbankami, cudo. Zastanawiam się czy sobie nie kupić, ale pierw zobaczę jak z uczciwością sprzedawców. Bo strach wyrzucać kasę w błoto.
http://moda.allegro.pl/0m8050-elegan...596138319.html
Kupowałam od schoco01 porażka, wejdź i zobacz ile osób oszukała. Ja dopiero wybieram się na policję, ale z małym dzieckiem ciężko znaleźć czas. Niestety wyobraź sobie że taka osoba jest bezkarna oszukuje na potęgę ludzi, Allegro tylko zawiesza konto, a ona dalej tworzy inne konta. Ma 1500 negatywnych komentarzy niech każdego oszuka na 40zł rachunek jest prosty
tiffi1 jest offline Zgłoś do moderatora