Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomóżcie - rudy kolor włosów!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-09-17, 09:59   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Pomóżcie - rudy kolor włosów!


Pomożcie kochane wizażynki i P. Agnieszko, 2 tygodnie temu ufarbowałam moje nieszczęsne włoski na średni blond Palette. Moim zamierzeniem było uzyskać nie za ciemny i nie za jasny z brązów, ponieważ naturalnie jestem szatynką i zawsze łapią mi ciemniej. Niestety kolor po tygodniu wypłowiał i mam teraz jakiś dziwny odcień ni to rudy ni to brązowy - okropieństwo [img]icons/icon9.gif[/img] Bardzo proszę o pomoc, w sobotę wybieram się na uroczystość rodzinną i chciałabym się pokazać w "normalnym stanie". Dodam, że zawsze miałam problem z doborem koloru włosków do mojego typu czyli LATO. Nie trzymam się tej reguły sztywno ale w chłodnej tonacji wyglądam lepiej, mam dosyć jasną karnację, zielone oczy + kręcone włosy średniej długości, które chciałabym aby miały jakiś głęboki kolor a nie tak jak poprzednio mysi. Może któraś z dziewczyn zaproponowała jakiś z odcieni, zawsze marzyły mi się jasne włoski, może coś pomiędzy nimi, może brąz, oberżyna. Sama już nie wiem, proszę pomóżcie, już dłużej nie mogę patrzeć w lustro (
Będę wdzięczna
Asia
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując