Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze Prostownice PART II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-20, 10:16   #5436
aga026
Raczkowanie
 
Avatar aga026
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 54
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Hej
Ja po przeczytaniu tego wątku, przejściu przez stadia kupna: babyliss, remington, gama i tondeo postanowiłam wydać więcej, ale na sprzęt który jest tego wart-GHD. Używałam ghd kilka razy i przyznaję, że jest ona rewelacyjna. Co do pytań o regulację temperatury to ona jej nie posiada, nagrzewa się do okolic temperatury 175-190stC. Aha, słyszałam, że temperatura dostosowuje się w niej sama do włosa, ale jakoś ciężko jest mi w to uwierzyć. No cóż może i tak jest. Poza tym włoski są idealnie proste, miękkie, nie mają siana na końcówkach. Ja nie będę jej kupowała na Allegro, bo jak mówią "tanie mięso psy jedzą". Dziewczyny, te prostownice Pure&Dark i Pink kosztują na stronie głównej GHD około 120-135 funtów czyli powinny u nas kosztować jakieś 500-550zł, ale nie 350zł. Widziałam już jedną podróbkę GHD i stwierdzam, że lepiej dołożyć trochę do standardowej GHD (do 460zł) i kupić na zaaprobowanej przez GHD stronie.
Ja będę brała albo na www.lookfantastic.com albo www.wantthelook.com
U nich są odrobinę tańsze, ale mam pewność że towar jest oryginalny, bo te z Allegro za 350zł są według mnie za tanie. Ktoś kto je sprzedaje po prostu by na nich nie zarobił. Do trzech osób wysłałam maila z prośbą o konkretne zdjęcia (na nich powinno być widać czy to oryginał czy nie), ale (co mnie nie dziwi) nikt się nie odezwał.
Ja polecam wszystkim GHD, bo według mnie jest to najlepsza prostownica.
aga026 jest offline Zgłoś do moderatora