Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-17, 21:55   #2812
carrola
Zadomowienie
 
Avatar carrola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 718
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
luskap cudne zawieszki Powodzenia jutro z sukienkami

A ja Wam się muszę wyżalić, bo zalałam sobie laptopa Najgorsze jest to, że już drugi raz w ostatnim czasie... Za 1. razem było wiele rzeczy do naprawy, tym razem poszła "tylko" płyta główna Nie opłaca się znów ładować w to kasy, mama kupi mi nowy za 2-3 miesiące, a póki co korzystam z jej (ona go i tak ma cały czas schowanego). Eh czuję się beznadziejna...
Tak tak, zawieszki bardzo ładne.
Współczuję sytuacji z tym laptopem.

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Właśnie się maseczkuję i jestem zła. Zawsze mnie denerwuje końcówka maseczki w tubce, bo mam problem z jej wydobyciem. A więc ostatnio wymolestowałam maseczke w tubce ori pomidorową więc dziś ją przeciełam i co ... i połowa maseczki. Grr dlaczego to nie chce wyłazić bardziej. Teraz po rozcieńciu mam na kilka aplikacji i pewnie część uschnie a szkoda bo maseczka rewelacyjna i już jej chyba nie ma. No nic zużywam dalej.
No ja mam to samo... Ale dziewczyny podały dobry sposób, trzeba wypróbować.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ciągle mam dylemat czy zostawić notatki i ksera ze studiów - są tego 3 segregatory i jedna teczka

Kupiłam sobie jasnoróżową kredkę My Secret, bo była na wyprzedazy - za 5,99
Ja bym zostawiła. Sama zostawiłam wszystkie swoje notatki ze studiów, chociaż jestem nadal przed obroną więc w sumie na pewno mi się przydadzą. Ale jak się już wreszcie obronię, to i tak zostawię.

Dziś zużyłam szampon L'Biotica. I gratuluję wszystkim zużyć.
__________________

carrola jest offline Zgłoś do moderatora