Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-18, 06:09   #2817
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Mieszane może być ciężko poklasyfikować, bo wystarczy ukręcić w zmodyfikowanej proporcji i wychodzi coś innego. Biedronkowe i Lidlowe natomiast mogłyby rzeczywiście pojawić się na liście . Masełko Cien bardzo mi pasuje, a nie ma jak go zachwalić w szerszym zakresie
No dobra to mieszane może nie...ale biedronkowe , lidlowe i "by tesco" powinny być. Lubię żele biedronkowe, polubiłam lidlowy szampon i zmywacz i chusteczki do demakijażu z tesco i co? i nawet nie mogę im recenzji wystawić

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
kurde ale się wkurzyłam, pojechałam do biblioteki uniwersyteckiej, bo mam w środę deadline do oddania 3 rozdziału pracy, a tam zamknięte, na stronie żadnego ogłoszenia oczywiście wiem dlaczego zamknięta, ale do tego rodzaju instytucji nie rozumiem sensu zamykania tym bardziej że i tak pracują do 13, a ja teraz mam problem, grr....

za to zużyłam tusz do rzęs

brawo za tusz
Zadzwon na uczelnie do działu nauczania albo dziekanatu niech udzielą informacji co jest?

Cytat:
Napisane przez Anitka11 Pokaż wiadomość
wczorajsze zuzycia:
- emulsja do demakijazu Cleanic, nawet fajna byla
- krem pod oczka Ziaja Calma HLC, jaki inny kremik z Ziaji polecacie?ten nie byl zly, ale moze sa lepsze?
Kremik zjaji to ja ci nie polecę inny bo już ich nie pamiętam jaki był ale polecę sorayę z kuracji dotleniającej...

A tak swoją drogą...ja akurat mam ten z calmy w domku +tonik i krem
Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Właśnie się maseczkuję i jestem zła. Zawsze mnie denerwuje końcówka maseczki w tubce, bo mam problem z jej wydobyciem. A więc ostatnio wymolestowałam maseczke w tubce ori pomidorową więc dziś ją przeciełam i co ... i połowa maseczki. Grr dlaczego to nie chce wyłazić bardziej. Teraz po rozcieńciu mam na kilka aplikacji i pewnie część uschnie a szkoda bo maseczka rewelacyjna i już jej chyba nie ma. No nic zużywam dalej.
ja przecinam tubkę poczym ten wierzch nakładam na przeciętą tubkę i wtedy wolniej wysycha! Ostatnio w taki sposób zużyłam żel z tonikiem 2w1 z avonu

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Niedługo po przyjściu ze szkoły wzieło mnie ZNOWU na gruntowne porządki Niby robiłam jakieś 2 tygodnie temu, ale i tak znalazło się pełno papierów do wyrzucenia (m.in. jeszcze z podstawówki ), ksera itp , jakies stare kasety, kalendarze Cosmo od 2004 roku
Ciągle mam dylemat czy zostawić notatki i ksera ze studiów - są tego 3 segregatory i jedna teczka

Kupiłam sobie jasnoróżową kredkę My Secret, bo była na wyprzedazy - za 5,99
notatki ze studiów zostaw i włóż na pawlacz bądź do piwnicy resztę wywal

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
kurcze dziewczyny, ale kusicie, ja w tym roku zjadłam dwa razy gdzieś tak po 2,5 kawałka pizzy,
to ja też cię pokuszę..Byłam wczoraj z mężem wieczorem na mega dużej i mega dobrej pizzy Było to nasze 1 wyjście od roku!!!! Z małą Zosią został brat męża z żoną (kilka schodków nad nasze mieszkanie..jaka wygoda) a my wyszliśmy..na początku mąż nie chciał wyjść z domu ale się przekonał. Pojedliśmy, porozmawialiśmy, wypiliśmy piwko..



......................... ......................... ...
Dziweczyny Córa mi ząbkuje...i ciągle marudzi i mega mało śpi w dzień, bo pół godzinki i znowu baluje..eh...
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora