Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - peeling kawowy - rewelacja
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-04-30, 22:12   #5
kjudi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 132
Re: peeling kawowy - re we la cja

ja uzylam kawy jacobs kronung czy jakos tak, byla prosciutko z opakowania , a oliwke z oliwek czy z pestek winogron kupuje w zwyklym sklepie, zwracam uwage na to by byla z pierwszego tloczenia na zimno (obecnie mam BORGES). ja ten peeling z soli i kawy zrobilam po depilacji co nie bylo madre bo mnie pieklo i mi sie takie kropki czerwone zrobily,dlatego Ty lepiej zrob przed i powiedz jakie efekty . z ta sola to jest tak ze jak masz jakies ranki gdzies (np pryszcz czy cos) to cholernie piecze. ja zrobilam tylko nogi, pupcie (rewelka gladziutka jak po zadnym innym zabiegu) i brzuszek. dekolt, piersi i plecki sobie odpuscilam. aha! jeszcze ramionka potraktowalam ta kawa. to jest cudenko!!!a dlaczego peeling akurat przed depilacja?? hm, moim zdaniem, skora jest wtedy jeszcze bardziej gladsza i wloski chyba swobodniej odrastaja, zmniejsza sie ryzyko wrastania, bo skora jest ciensza. ja peeling robie jak mi sie zechce, ale postanawiam zaczac robic go regularnie jakies 2.3 razy w tygodniu (zobacze jak mibedzie lepiej). a w ogole to na wizazu jest mnostwo artykuluow o peelingu, poczytaj sobie
pozdro
kjudi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując