Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Avene, Eluage Serum Anti-Aging
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-20, 15:12   #10
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Avene, Eluage Serum Anti-Aging

Cytat:
Napisane przez starsza pani Pokaż wiadomość
O Boże kiedy ja to zdąże wsmarować? A teraz pytania;
-"ZOrac-tylo na receptę" rozumiem,ze od dermatologa?A nie wyśmieje mnie?
Nie sądzę, żeby cie wyśmiał jakis dermatolog, ale rowniez nie musisz wcale się do niego zgłaszać po recepte. Mozesz ją dostać równiez od lekarza rodzinnego, ginekologa czy każdego innego lekarza z ktorym masz dobry kontakt

Cytat:
Napisane przez starsza pani Pokaż wiadomość
Ponieważ muszę maskować te moje nieszczęsne piegi nakładam rano filtr Biodermy SPF50+,redermic,podkład korygujący La Roche Posaid.Czy wszystko na raz? Z Twoich wskazówek wynika,że wystarczy tylko filtr? Ale podkład muszę,a bez kremu będę się żle czuła.W jakiej kolejności nakładać te kosmetyki?W aptece powiedzieli mi; krem,podkład,filtr.Mieli rację??
Możesz sam filtr a możesz i filtr i makijaż to wszytsko zależy od ciebie. Jeśli chcesz nadal uzywac filtru Biodermy, podklad nie moze zawierac miki i talku, liste takich podkladów jest przyklejona na głownej stronie BU.
Inna opcja to używanie filtrów Avene, jako jedyne nie zawierają one Parsola, ktory wlasnie destabilizują mika i talk, dzieki temu mozna na nie uzywac dowolnej kolorowki.
Pod filtr mozesz nakladac oczywiscie krem, to juz zalezy od Ciebie i potrzeb Twojej skory.
Co do kolejnosci.. to w aptece nie mieli racji, Filtr najlepiej żeby był ostatnia warstwa, jesli jednak chcesz sie malowac, kolejność powinnna być następująca - krem, filtr, podklad (oczywiscie bez miki i talku)


Cytat:
Napisane przez starsza pani Pokaż wiadomość
Ten filtr świeci sie niemiłosiernie .A szkoda mi go wyrzucić bo mam 2 tubki.W dodatku po podkładzie twarz wygląda nie żle a tu filtr....
jesli nie chcesz sie rozstawac z tym fitrem a jednak bardzo on się swieci, wypróbuj matowienie skory skrobia ziemniaczana, sprawdza się w tym celu znakomicie, mat dluzej sie utrzymuje niz po niejednym wysokopółkowym pudrze i nie musisz sie martwic że destabilizujesz filtr.

Cytat:
Napisane przez starsza pani Pokaż wiadomość
Czy w zimie też mam go nakładać??Przez tego świecącego tłuściocha tęsknię do jesiennych szarug.
Niestety albo stety.. filtr nakladamy przez cały rok, niezaleznie od pogody, tego czy pada czy tez nie, i bez wzgledy na to czy wychodzimy z domu czy tez nie.. jesli masz piegi, to tym bardziej powinnas zawsze chronic twarz przed promieniowaniem UV.

Pozdrawiam i mam nadzieje ze moja pomoc sie choc troche przyda
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując