Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Avene, Eluage Serum Anti-Aging
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-20, 23:26   #13
koteknaplotek
Zadomowienie
 
Avatar koteknaplotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 888
Dot.: Avene, Eluage Serum Anti-Aging

Cytat:
Napisane przez starsza pani Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki,wiem już chyba wszystko.No moze jeszcze jedna wątpliwość;czy naprawdę w moim wieku można używać rano tylko sam filtr? Nie odżywić skóry kremem? Sama nocna kuracja to nie za mało? Dziękuję i przepraszam,ze zajęłam Wam tyle czasu.
Jesli twoj dotychczasowy filtr nie daje Pani poczucia wystarczajacego nawilzenia(odzywienia) to ja polecam z reka na sercu filtry Avene.Sa bezalkoholowe . Ja kocham te filtry miloscia bezgraniczna, nie mam im nawet za zle ze mnie zapychaja, bo nawilzaja i odzywiaja skore rewelacyjnie.
- mleczko Avene 50+ - wg mnie najlepsza wchlanialnosc i najmniej sie swieci, nawilza niebiansko- no i fajna pojemnosc 100ml

- emulsja Avene 50+ - troszke bardziej sie klei od mleczka, swieci podobnie, nawilza tak samo bosko,
- krem Avene 50+ - hmmm.... mimo, ze przeznaczony dla skory suchej to mnie sie wydaje ze najmniej nawilza ze wszystkich avenek ale za to najmniej tez sie swieci (pewnie dlatego ze nie ma gliceryny)
- krem tonujacy Avene 50+ - wg mnie swieci sie najbardziej, taka glicerynowa zarowka, nawilza dobrze ale nie tak jak mleczko czy emulsja,fajny kolor
Wg mnie pod wzgledem nawilzania Avenki sa, byly i beda numer jeden.
koteknaplotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując