Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Avene, Eluage Serum Anti-Aging
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-01, 16:16   #20
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: Avene, Eluage Serum Anti-Aging

Kochane, tak pieknie doradzilyscie Starszej Pani, ze postanowilam poprosic Was o pomoc dla mnie. Przegladam forum od niedawna, mam istny metlik w glowie i ogromna chec polepszenia sobie cery. Mam 33 lata, cere mieszana: normalna na policzkach, sucha na czole, i tlusta na nosie i w jego okolicach. Ponadto mam rozszerzone naczynka krwionosne, pod okiem bardzo widoczne ( bez make up sie nie obejdzie ).
Dodatkowo w tych samych miejscach, gdzie skora jest tlusta z popekanymi naczynkami mam ogromnie rozszerzone pory ( kiedys ich nie mialam ). Mam tez zmarszczki pod oczami i kolo nosa. Pod oczami robia mi sie wory w odleglosci ok. 1 cm pod okiem -takie wiszace, oklaple poduszki zachodzace na policzki. Chcialabym zmniejszyc pory, doprowadzaja mnie do szalu. Na ten problem wyprobowalabym Ystheal na noc, ale ze jako specyfik z retinoidem zluszcza, wiec pewnie nie bede mogla go uzywac co noc. Z jakim innym kremem np. aptecznym LRP lub Avene moglabym go uzywac przemiennie? Czy nie zaszkodzi to naczynkom?Moze cos z wit C? LRP Active C? I jakbyscie znaly cos na te poduszki pod oczami? ( przebarwien i sincow nie mam ). Moich naczynek i tak juz nic obkurczy ale nie chcialabym im jeszcze bardziej zaszkodzic. Prosze o nazwy kosmetykow, marek, najlepiej do kupienia w aptece.
Na dzien uzywam tonik zmniejszajacy pory, krem matujacy, podklad z filtrm 15, puder.

Dodam jeszcze, ze nie mam dostepu do polskich kosmetykow.
Prosze doradzcie jak znajdziecie czas i ochote.
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując