Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Avene, Eluage Serum Anti-Aging
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-11-01, 19:03   #23
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Avene, Eluage Serum Anti-Aging

Cytat:
Napisane przez evamoni Pokaż wiadomość
Ysthealu jeszcze nie mam, ale w przyszlym tygodniu zamierzam go kupic, tak jak jeden z wymienionych przez Ciebie kemow z wit. C, Filtr nr 15 to UVA w podkladzie Chanel DP Fluide. Ale z tego co piszesz to bede musiala sie zaopatrzyc w filtr wyzszy. Podobno VICHY ma takie, do cer tlustych. Boje sie tych tlustych filtrow, bo dziury w mojej twarzy staja sie jeszcze bardziej widoczne jak skora sie swieci.
A znasz moze cos na przypadlosc obwislych poduszek pod oczami? nie mam ich zawsze, przewaznie rano i pod koniec tygodnia ( mysle, ze tu niewyspanie i siedzenie przy komputerze daje sie we znaki)
Dziekuje za szybka odpowiedz.

Droga LV a jesli chodzi o tonik do kupienia, przejrzalam KWC i godne kupinia byly by ( na zmniejszenie porow ) Lancome Pure Focus Lotion Purifiante Matifiante ( ma mala zaw. alkoholu i dobre opinie ) i Biotherm Biopur Astringent Matifying *******ing Lotion ( brak alkoh, ale niezbyt opinie ) Nie umiem wkleic linka ze skladem, zeby wszystko bylo w jednym miejscu. Co bys mi polecila?

Evamoni, fotostsbilnych filtów szukaj w aptekach [chyba...w Polsce kupujemy je w aptekach]. Firmy: Avene, La Roche Posay, SVR, Vichy, Bioderma, Nivea, L'oreal, Klorane, Garnier,


CO do toniku - możesz rozpatrzyc zakup jakiegoś hydrolatu z mazideł - są super bezpieczne, chyba ze jestes uczulona na jakis ekstrakt roslinny.

Nie znam tych toników które wymmieniłaś, ale uważam że tonik dla Ciebie powinien byc bezalkoholowy. Ja najbardziej lubię tonik Hydraphase od LRP. Codziennie rano najpierw zwilżam twarz woda termalna, a potem scieram te wode wacikiem nasaczonyym tonikem. Na to Redermic z wit C i kwasem hialuronowym a na koniec, po 15 min jeszcze filtr.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując